Aktuality - Homepage

Týden pro wellbeing 13. - 20. 2. 2024

Do akce "Týden pro wellbeing" jsme se zapojili naplno a s fialovou barvou. Duševní pohodu žáků i zaměstnanců jsme podpořili společnými aktivitami, počínaje dopoledním servírováním svačinek až po malování na trička. Utužili jsme si fyzické zdraví na čerstvém vzduchu a pohovořili o tom, jak se cítít ve škole lépe. Proč wellbeing? Protože být v pohodě není nadstavbou, nýbrž základem.

Lyžařský výcvik 2024

Žáci 7. - 9. ročníků vyrazili 27. 1. 2024 do Pece pod Sněžkou na lyžařský výcvik. Po necelém týdnu se všichni vrátili v pořádku s novými lyžařskými dovednostmi, ale hlavně s nezapomenutelnými zážitky mimo sjezdovku.

Přístavba mateřské školy Malšice

V úterý 30. 1. 2024 se uskutečnilo slavnostní otevření přístavby mateřské školy a nechybělo ani tradiční stříhání pásky. Stavební práce začaly v dubnu roku 2023 a už po deseti měsících čekají plně vybavené prostory na nové děti, kterým přejeme, aby se jim v nové třídě co nejvíce líbilo.

Kurz plavání 2024

Žáci 2.A, 2.B, 3., 4.A a 4.B pravidelně jezdí na plavecký výcvik na plavecký stadion v Táboře. Celkem se zúčastní 10 lekcí, kdy překonají nejistotu, strach z vody nebo hloubky a řada dětí si osvojí plavecké dovednosti.