Projekty a granty

Moderně, bezpečně a hravě

V souladu s Integrovaným regionálním operačním programem 2021-2027 (IROP) byla Základní škole Malšice za podpory městyse Malšice schválena dotace na projekt „Moderně, bezpečně a hravě“, který bude zahájen 1. listopadu 2024 a ukončen 30. března 2025.

KiVa

V rámci preventivních programů a povinnosti školy předcházet šikaně a řešit jí, vstupujeme od školního roku 2024/2025 s prověřenou metodiku KiVa. Prevence a redukce šikany přispívá k vytvoření klidnější, bezpečnější a motivující atmosféře pro učení.

Rekonstrukce pavilonu 2, ZŠ

V rámci projektu, který byl spolufinancován z prostředků Ministerstva pro místní rozvoj a realizován za podpory městyse Malšice a Jihočeského kraje, byla opravena střecha a proběhla výměna elektroinstalace ve staré části budovy ZŠ.

Obědy pro jihočeské děti

Naše škola se zapojila do dotačního programu bezplatného školního stravování, který je určen pro děti, žáky a studenty ve věku od 2 do 26 let v Jihočeském kraji a jejichž rodiny se ocitly v nepříznivé finanční situaci.

Jazyková učebna

Číslo projektu: CZ.0.459/0.0/0.0/16_075/0013068 Udržitelnost projektu: do 10. 12. 2025 Za podpory městyse Malšice vznikla v rámci projektu nová jazyková učebna.