Aktuality ZŠ

Lyžařský výcvik 2024

Žáci 7. - 9. ročníků vyrazili 27. 1. 2024 do Pece pod Sněžkou na lyžařský výcvik. Po necelém týdnu se všichni vrátili v pořádku s novými lyžařskými dovednostmi, ale hlavně s nezapomenutelnými zážitky mimo sjezdovku.

Kurz plavání 2024

Žáci 2.A, 2.B, 3., 4.A a 4.B pravidelně jezdí na plavecký výcvik na plavecký stadion v Táboře. Celkem se zúčastní 10 lekcí, kdy překonají nejistotu, strach z vody nebo hloubky a řada dětí si osvojí plavecké dovednosti.

Nadace Šatník

Poskytování a přijímání materiální a potravinové pomoci. Hlavním cílem je pomáhat těm, kteří se ocitli v nouzi, a ulehčit jim tak tíživou životní situaci a koordinovat pomoc od dárců k potřebným.

Halloween ve škole 2023

Prostory školy, ale i jídelny jsme vyzdobili ve stylu svátku Halloween, takže se to dýněmi, pavouky, kostlivci a strašidýlky všude jen hemžilo.

Londýn a okolí 2023

19. -24. října 2023 se 50 žáků ze 7.- 9. tříd zúčastnílo školního zájezdu do Londýna. Náročnou a dlouhou jízdu autobusem předčily bohaté zážitky a získané zkušenosti. Ubytování v rodinách důkladně prověřilo jazykové znalosti a žáci mohli přímo srovnat standard bydlení v Čechách a v Anglii.

Papučový den 11. 10. 2023

Nazuli jsme si papuče jako symbol bezpečí a pohodlí domova, abychom šířili povědomí o mobilní hospicové péči, která se zaměřuje na péči
o pacienty v závěru života a poskytuje podporu jejich rodině a blízkým.

Volby členů školské rady 2023-2026 za zákonné zástupce

Funkční období stávajících členů Školské rady za zákonné zástupce končí v říjnu 2023. S ohledem na tuto skutečnost v souladu s ustanovením § 167 školského zákona a Volebním řádem školské rady při ZŠ Malšice, vyhlašuji volby členů školské rady za zákonné zástupce nezletilých žáků na další tříleté období.