Návrat do školy 2. stupeň

6.5.2021 - Kristina Zůbková

Od pondělí 10. 5. začíná rotační výuka i na 2. stupni. Od pondělí 10.5. budou chodit do školy žáci 7. třídy a žáci 9A a 9B.

Zahajujeme rotační výuku i na druhém stupni.

Rozvrh bude rozdělen na sudé a liché týdny.
LICHÝ TÝDEN: od pondělí 10.5. - budou chodit do školy žáci 7. třídy a žáci 9A a 9B.
Žáci 6. třídy a 8. třídy budou pokračovat v distanční výuce.
SUDÝ TÝDEN: od pondělí 17. 5. - budou ve škole přítomni žáci 6. a 8. třídy, žáci 7. třídy a 9A a 9B budou na distanční výuce.

Během prezenční části výuky mají všichni žáci obědy přihlášeny, pokud nemáte o oběd zájem, prosím o individuální odhlášení.

Rozvrh rotační výuky bude probíhat podle nového rozvrhu, který, spolu s doplňujícími informacemi, zveřejníme zítra na Edupage.

Kristina Zůbková

Rozdáme vysvědčení, rozloučíme se s deváťáky a na jejich místa pasujeme letošní osmáky. Pak si popřejem krásné, dlouhé a klidné prázdniny.